Warsztat plenerowy 04-05 czerwiec 2016 r.

W terminie 04-05 czerwiec 2016 r. zapraszam na Weekend z Decoupage’m w malowniczej winnicy „Cantina” podczas dni otwartych winnicy. Organizatorem warsztatów jest Pracownia Rękodzieła Artystycznego MegArt – osoba prowadząca Małgorzata Czerw. Warsztaty odbędą się w Winnicy „Cantina” w miejscowości Mozów k/ Sulechowa. Winnicę można obejrzeć na stronie www.winnicacantina.pl .

Program warsztatów

Przykładowe prace:

Dzień pierwszy sobota:

– godz. 10.00 – 14.00 „Pudełko z efektem skóry”

– godz. 15.00 – 18.00 „MIX MEDIA Dama 3D”

Dzień drugi niedziela:

– godz. 10.00 – 13.00 „Łąka malarstwo 3D na blejtramie”

– 14.00 – 18.00 „MIX MEDIA Pudełko z  efektem szkła”

Koszt wszystkich warsztatów w czasie pleneru: 450 zł

W przypadku chęci uczestnictwa w pojedynczych warsztatach proszę zapisywać się w terminarzu na konkretnie wybrany warsztat.

W czasie trwania pleneru jest możliwość zakupu produktów regionalnych.

Warsztaty odbędą się na terenie winnicy, która zapewni nam miłą i niepowtarzalną atmosferę. Pobyt ten wykorzystamy do połączenia decoupage z przypomnieniem sobie tradycyjnych metod wyrabiania i wypiekania chleba oraz produkcji wina. Będziemy degustować w farbach, chlebie i winie.

W czasie pleneru przećwiczymy wiele technik i omówimy zastosowanie ich w zdobieniu przedmiotów. Pracować będziemy tylko na markowych produktach przeznaczonych do Decoupage.

Aby warsztaty się odbyły musi być minimalna ilość osób – 10. Proszę o przemyślane dokonywanie zapisów.

Warszaty decoupage

Warsztaty, kursy oraz szkolenia decoupage organizuję dla osób z województw lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego m.in.: