Moje pierwsze doświadczenia z decoupage

instruktor instruktor decoupage Małgorzata Czerw Rzemiosłem zajmuje się od wielu lat tworząc biżuterię artystyczną- ukończyłam naukę zawodu jakim jest złotnictwo. Kolejną pasją jaką odkryłam do dnia dzisiejszego która stała się moim sposobem na życie jest decoupage. Wszystko zaczęło się w roku 2008. Wtedy właśnie po raz pierwszy uczestniczyłam w warsztatach z podstawowych technik decoupage. Decyzja o udziale w kolejnych kursach i warsztatach decoupage była podjęta niemal automatycznie i tak właśnie narodziła się myśl o kształceniu się na instruktora decoupage. Stałe poszerzanie swojej wiedzy odnośnie historii, technik a także form decoupage sprawiły, że 2011 roku postanowiłam otworzyć na terenie Zielonej Góry Pracownię Rękodzieła Artystycznego ‘MegArt’.

 

Stałe podnoszenie kwalifikacji z technik decoupage

Otwarcie działalności gospodarczej zmobilizowało mnie do dalszej drogi ku rozwojowi w dziedzinie instruktarzu decoupage. Kilka kolejnych lat, to udział w wielu warsztatach i kursach decoupage. Systematycznie śledzę rozwijający się rynek w dziedzinie decoupage. Jako trener decoupage brałam udział w finansowanych ze środków unijnych różnego rodzaju projektach. Sama także jako instruktor decoupage regularnie udzielałam się, jako osoba uczestnicząca w pozyskiwaniu funduszy, które miały na celu wypromować decoupage, jako formę inspiracji twórczych dla różnych grup. Promuję tą technikę w całym województwie lubuskim poprzez kolejne warsztaty i kursy.

Obecnie w swojej pracowni ‘MegArt’ organizuję warsztaty plenerowe połączone ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji, w tym zaprzyjaźnionych winnic i gospodarstw agroturystycznych. Podczas tego typu zajęć, staram się możliwie jak najlepiej przekazywać nabytą wiedzę z technik decoupage a przy okazji promować zarówno okolice Zielonej Góry. Moje zajęcia plenerowe pozwalają pracować spokoju i ciszy, jaką dają bazy agroturystyczne, z którymi współpracuje. Osobiście bardzo cenię sobie także otwartość i pogodę ducha, dzięki czemu poznaję kreatywnych ludzi. Staram się w każdym calu swojej pracy zaszczepić w uczestnikach pasję do decoupag’u, do czego i Państwa serdecznie zapraszam.

Z dniem 03.04.2015 pracownia została dopisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy pod numerem 2.08/00038/2015.

Warszaty decoupage

Warsztaty, kursy oraz szkolenia decoupage organizuję dla osób z województw lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego m.in.: