Decoupage Żary

Żary to jedna z najstarszych miejscowości w tej części Polski. Położone w południowo-wschodniej części regionu Bory Dolnośląskie a także bliskość takich rzek jak Odra, Bóbr czy Nysa Łużycka sprawiają, że to właśnie na tle takich krajobrazów z dużym zainteresowaniem zawsze odbywają się warsztaty decoupage.

Zajęcia w Żarach to nie tylko warsztaty w samym mieście. Pracownia Rękodzieła Artystycznego ‘MegArt’ organizuje kursy decoupage także w plenerze. Pozwala to nie tylko odetchnąć od zgiełków miast, ale także poznać uroki przepięknej historycznie krainy, jaką są Łużyce Dolne.

Warsztaty plenerowe i kursy decoupage dla mieszkańców Żar

Okoliczni mieszkańcy, którzy znają już z własnych praktyk, na czym polegają kursy decoupage potwierdzą, że właśnie bliskość tych miejsc potrafi zainspirować w rozwoju zarówno samych technik jak i optymalizacji własnych sposobów na rozwijanie w sobie pasji, jaką daje decoupage.

Oferta warsztatów decoupage organizowanych przez Pracownię Rękodzieła Artystycznego ‘MegArt’ w Żarach jest bardzo wyszukana. Niezwykle istotnym elementem zajęć z technik decoupage jest także fakt, iż kierujemy ją do wszystkich grup wiekowych.

Każdy z warsztatów jest inny i opiera się na poszerzeniu wiedzy dotyczącej decoupage o:

  • historią decoupage, dzięki warsztatom poznają Państwo nie tylko bogate tradycje decoupage, ale także więcej dowiecie się w samej historii materiałów. Gdzie? Kiedy i w jakich okolicznościach były one używane?
  • poznaniu możliwości decoupage w życiu codziennym, poprzez chociażby wykształcenie w sobie umiejętności tworzenia przedmiotów codziennego użytku,
  • poznaniu technik decoupage poprzez doświadczenia z różnego rodzaju materiałami podczas samych zajęć,
  • ćwiczenie wycinania, malowania, klejenia za pomocą technik decoupage,
  • pracę na konkretnych materiałach takich jak papier czy drewno. Rozwijać swoje umiejętności manualne, poprzez dogłębne poznanie możliwości decoupage.

Pracownia Rękodzieła Artystycznego ‘MegArt’ od wielu lat prowadzi różnego typu kursy decoupage  i warsztaty wyjazdowe w Żarach. Możemy się pochwalić licznymi osiągnięciami w tej dziedzinie. Mieszkańcy Żar także coraz chętnie uczestniczą w różnego rodzaju projektach i warsztatach organizowanych przez Pracownię Rękodzieła Artystycznego ‘MegArt’. Staramy się stale poszerzać zarówno naszą ofertę kursów decoupage, jak i rozwijać wypracowane techniki decoupage. Dążąc do doskonałości, rozwijamy. Do tego typu inspiracji zachęcamy także mieszkańców Żar.

Warszaty decoupage

Warsztaty, kursy oraz szkolenia decoupage organizuję dla osób z województw lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego m.in.: